Rak dojke

mastektomija radicalis bill.

mamagaga42

Postovanje,
nakon obostrane mastektomije stigao mi je sledeci nalaz, pa Vas molim za tumacenje. Imam 42 godine, radjala sam i dojila, nepusac.
L.Dojka Ca ductale invasivum mammae G2, NG2, ER - 7, 90%, PR -6, 40%, HER2-0, Ki 67 10%
Morbus Paget bez zahvatanja ductusa
D.Dojka Ca ductale invasivum mammae G2, NG2, ER-7, 80%, PR -6, 15%, HER2-0, Ki 67 50%
LCIS mammae multifocalis

Preporuceno lecenje
4 ciklusa AC HT, a zatim 4 adj. Taxotere
Nakon toga nastaviti Ro kastracijom uz Nolvadex 20 mg

Znam da je nezahvalno davati prognoze, ali ako je ikako moguce tumacenje i bilo kakav savet, jako bih Vam bila zahvalna!!!

Hvala unapred!

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
iz navedenog mi nije jasna veličina tumora kao ni status limfnih čvorova pazuha te da li je rađena operacija pazuha. To svakako utječe na prognozu bolesti te daljnje liječenje. Svakako nastavite s terapijom preporučenom od strane onkologa.