Estetska kirurgija

anestezija

Zara_30

Postovani,
imam 31 god, razmisljam o est. operaciji nosa vec neko vrijeme, naime problem
je slijedeci, strah od opce anestezije! happy
opca anestezija mi je horor filmhappy
da li u praksi radite est. operacije pod lokalnim anestezijama?

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, baš zbog određenog, minimalnog rizika i eventualnih neugodnosti koje opća anestezija nosi sa sobom, u okviru naše Poliklinike ( www.toncic.net ) estetsku korekciju nosa izvodimo u tzv. lokalno potenciranoj anesteziji sa kojom su naši pacijenti izuzetno zadovoljni. Osim što je sama anestezija poštednija i opotavak nakon zahvata je daleko brži i lakši za pacijenta.