Estetska kirurgija

tetovaža

sonči

Poštovani
Imam 2 tetovaže cca-8 cm svaka. Amaterski je rađena i u boji. Jako bi ih htjela skinuti , pretpostavljam da ih najčešće laserski skidate pa me zanima koliko otprilike tretmana bi trebalo da se skinu tetovaže i koliko košta (otprilike) takav jedan tretman?
Jako sam zainteresirana pa Vas molim da mi i konkretno odgovorite!
Hvala!

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, u okviru naše Poliklinike tetovaže odstranjuejmo kirurški ili dermoabrazijom. Lasersku metodu ne koristimo. Ukoliko ste zainteresirani za neku od ove dvije opcije možete nam poslati fotografije na e-mail (info@toncic.net) ili nas posjetiti na pregledu i konzultacijama u našoj Poliklinici (www.toncic.net) .