Estetska kirurgija

aquamid

topsi

Poštovani dr,
Što mislite o upotrebi aquamida za povećanje obraza, usana... ?
Koje su moguće štetne posljedice i postoji li mogućnost da u slučaju trudnoće nakon apliciranja ima štetnih posljedica na razvoj djeteta?
hvala na odgovoru!

topsi

još ako možete usporedit aquamid sa easy agarose, čemu bi dali prednost i zašto?
hvala,
pozdrav

Dinko Tončić, dr. med.

U slučaju trudnoće sigurno nema neželjenih posljedica za dijete, jer je djelovanje Aquamida prvenstveno lokalnog karaktera te on ostaje na mjestu gdje se aplicira . Jedna od komplikacija pri primjeni Aquamida je infekcija, koja se uspješno može tretirati antibioticima.