Estetska kirurgija

Epiziotomija i estesko-korektivni zahvati

M3

Poštovanje!
Imam nekoliko pitanja.
Naime zanima me da li postoji mogućnost ponovog šivanja međice 4g nakon poroda,imala sam veliku epiziotomiju,toliko veliku da su mi savovi išli do lijeve noge.pogriješili su.E sad iako sam imala dosta punata nisu mi sve napravili kako treba..Osjećam da mi je dolje sve opušteno..Imam 22 god i ne mogu se kupati u moru bez neugode,isto tako ne mogu trpjeti za nuždu..Što se može napraviti u vezi toga i da li postoji mogućnost da se u isto vrijeme napravi i smanjenje usne,jer mi jako smeta..Koliko bi oporavak trajao i ima li posljedica.
Hvala

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, zahvaljujem na Vašem upitu, ali radi se o problematici kojom se bave primarno ginekolozi pa bi bilo najbolje da Vaš upit postavite nekome iz tog područja.