Estetska kirurgija

Kavitacija

v_1985

Poštovani,

išla bih na tretmane kavitacije, ali želim biti sigurna da ona ne utječe štetno na zdravlje. Možete li objasniti postupak, njezino djelovanje i da li je štetna za zdravlje? Moj problem su obješena koža na trbuhu i bedrima i pojedine kritične masne točke.

Lijep pozdrav

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, u okviru naše Poliklinike ne koristimo metodu kavitacije. Ono što koristimo vrlo uspješno već dugi niz godina je jedina uspješna metoda za uklanjanje masnog tkiva sa pojedinih kritičnih zona tijela. Radi se o liposukciji, zahvatu koji je u rukama iskusnog estetskog kirurga vrlo siguran i izuzetno učinkovit za razliku od niza drugih alternativnih i kozmetičkih tretmana, kod kojih su poboljšanja minimalna, ukoliko ih uopće i bude.