Estetska kirurgija

KOREKCIJA UŠI KOD DJETETA

Poštovani,
imam djevojčicu u dobi od 8,5 godina. Ima primjetno klempave uši. Zanima me koja je dobna granica za korekciju uši, kako se izvodi postupak, pretpostavljam da se radi o lokalnoj anesteziji (ispravite me ako griješim). Da li je moguće u Vašoj poliklinici obaviti zahvat, koja je cijena zahvata i koliko traje oporavak? Unaprijed hvala na odgovoru. Lijepi pozdrav!

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, dobna granica za operaciju odstojećih uški je 5-6 godina i u toj dobi se izvodi u općoj anesteziji. U dobi od 8,5 godina se ova operacija može izvesti u lokalnoj anesteziji ukoliko dijete dobro surađuje. Ovaj zahvat u okviru naše Poliklinike izvodimo rutinski i sa puno uspjeha. Cijena ovog zahvata u okviru naše Poliklinike iznosi 8500 kuna za gotovinsko plaćanje. U svakom slučaju, prije svega bih preporučio pregled i konzultaciju o okviru naše Poliklinike, kako bismo točno vidjeli o kakvom se problemu radi kod Vaše kćeri. Ukoliko ste zainteresirani, možete nam se obratiti na mail: dinko@toncic.net.