Estetska kirurgija

Korekcija nosa

xxyy

Imam 26 godina. 1998.g. mi je dijagnosticirana epilepsija ( Epilepsia PGE - grand-mal,mioklonizmi - katamenijalni oblik)
2003.g. sam imala zadnji napadaj.
Od lijekova koristim Depakine Chrono 500 mg.
Željela bih izvršiti korekciju nosa pa me zanima da li je to moguće izvesti zbog mog stanja?

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, estetska ili funkcionalna korekcija nosa predstavljaju manji kirurški zahvat te ih izvodimo u tzv. lokalno potenciranoj anesteziji . U našoj praksi smo do sada imali slične slučajeve te do sada nismo imali nikakvih poteškoća . U medicinskom smislu i u pogledu lijekova koje uzimate, nema kontraindikacija za ovaj zahvat.