Estetska kirurgija

korekcija uha

teo

Imam 22g. i poprilično "klempave"uši koje skrivam s kosom,ali bi ih željela operirati!Zanima me koliko se plaća operacija,koje pretrage je potrebno obaviti,gdje se to može obaviti u osijeku i koliko traje oporavak?Te da li mi možete preporučiti nekog pouzdanog liječnika?unaprijed Vam zahvaljujem

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, operacija odstojećih uški je jedan od rutinskih zahvata koje obavljamo u okviru naše poliklinike. Radi se o zahvatu koji se izvodi u lokalnoj anesteziji i čiji oporavak nije jako zahtjevan za pacijenta. Iako se radi o manjem zahvatu, sa kirurške strane često treba dosta iskustva te dobra kirurška tehnika, kako bi rezultat bio što prirodniji. Cijena ovog zahvata u našoj poliklinici iznosi oko 7500 kuna, ovisno o slučaju i načinu plaćanja. Od pretraga bi prije zahvata trebalo napraviti krvnu sliku te određene nalaze zgrušavanja krvi. Što se tiče preporuke za kirurga koji bi obavio zahvat, možemo reći da garantiramo isključivo za vlastite rezultate .

nimbus

Prije nego se odlučiš za operaciju, odi do najbližeg kbc-a na odjel otorinolaringologije, i pitaj bi li te mogli pregledati i operirati. Ja sam također imala problem s odstojećim ušima i prošla besplatno samo zahvaljujući jednom pitanju! omg) puno sreće!

danny989

Molim vas da mi kažete koliko bi mene koštala korenkcija jednog uha? Ista cijena ko i za oba uha ili?

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, cijena korekcije samo jednoga uha u okviru naše poliklinike iznosi 6000 kuna.