Estetska kirurgija

usne

fairytale_lies

Bok! Mene zanima ako je moguće podići gornju usnu na način da se napravi mali kirurški zahvat kod nosa tj da se jednostavno koža malo povuće prema gore? I ako je to moguće koliko bi koštao takav zahvat?
Unaprijed hvala

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, metoda koju spominjete postoji i ona se koristi za skraćivanje gornje usne , odnosno razmaka između gornje usne i nosa u slučajevim gdje je taj razmak prevelik. Nedostatak ove metode je naravno ožiljak koji je na kraju ipak dobro prikriven u području baze nosa.