Estetska kirurgija

Pitanje oko veličine

jankovic

Poštovani,
Posle dugo godina planiranja odlucila sam da želim povećati grudi.
Moja baza grudi je 11.5, a obim grudnog kosa 76.
Visoka sam 1.74 a imam preko 62kg.
Da li mislite da mi 375cc previse za mene?
Hocu li imati velikih problema oko oporavka ako stavim njih umesto 350?
I da li je zbog toga veća šansa stvaranja kapsule zbog koje dojka bude tvrda i bolna?

Zahvaljujem se na odgovoru

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, zahvaljujem na Vašem upitu, no bez pregleda u okviru naše Poliklinike bi bilo neozbiljno govoriti o konkretnoj veličini implantata, jer moram napomenuti da njihovu veličinu ne određuju samo dimenzije prsnog koša niti promjer dojki nego i količina tj. elastičnost kože i vlastitog tkiva dojke. Uglavnom razlika od 25 ml volumena najčešće doista nije ključna, ali kao što sam rekao, prije svega bi trebalo obaviti pregled i konzultacije u okviru Poliklinike dr. Tončić. Ukoliko ste zainteresirani možete nam se obratiti na telefonski broj 014618888 ili na info@toncic.net .