Estetska kirurgija

Postupak zamjene implatanata u grudima

lunarka

Poštovani,
Prije 10 godina ugradila sam implatante u grudima, rez je oko bradavica. Prema uputama struke uskoro bi trebala implatante zamijeniti. Zanima me nekoliko informacija, kakav je postupak zamjene implatanata, da li je kompliciraniji od same ugradnje, da li je postupak skuplji od same ugradnje implatanata, da li je oporavak duži i na kraju, da li postupak zamjene treba napraviti bez obzira što se ne vide i ne osjete nikakve promjene na grudima.

Zahvaljujem,

Lunarka

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, sam proces zamjene implantata, a samim time i cijena i oporavak su vrlo slični kao i postupak ugradnja implantata. U vezi ostalih detalja nas možete direktno kontaktirati na e-mail adresu naše poliklinike ili putem telefona.