Estetska kirurgija

povecanje grudi

true

Poštovani,mene zanimaju informacije oko povećanja grudi.Imam 21 god i navučenu jedinicu a htjela bih imati čvrstu trojku,dali je to ostvarivo.Postoje li kakve komplikacije oko zahvata,koliko traje i koliko dug je oporavak.Unaprijed Vam zahvaljujem,srdačno Vas pozdravljam.

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, povećanje grudi je jedan od najefektnijih zahvata estetske kirurgije. Što se tiče veličine grudi, kako bi se postigli što prirodniji i bolji rezultati uz što manji medicinski rizik, ne preporuča se povećanje grudi veće od dva broja veličine grudnjaka. U Vašem slučaju , grudi bi se mogle sa veličine grudnjaka broj jedan povećati na veličinu grudnjaka broj tri uz prirodan i dobar konačni rezultat. Sam zahvat u okviru naše Poliklinike izvodimo rutinski i sa puno uspjeha. Operacija traje od sat i pol do dva, izvodi se u općoj anesteziji, a rani postoperativni oporavak traje tjedan dana. Što se tiče eventualnih rizika, radi se o vrlo sigurnom zahvatu sa vrlo niskom stopom mogućih komplikacija .