Estetska kirurgija

Problemi s licem

valentina16

Poštovani, moj dečko već duže vrijeme se žali na obješenu kožu na licu, tvrdi da mu koža kod očiju toliko pada da izgleda 15 godina stariji. Ne znamo u čemu je problem, koristio je razne kreme protiv toga ali ništa ne pomaže. On ima 22 godine. Mlad je, a u zadnje vrijeme zbog obješene kože na licu, ne izlazi nigdje, jer tvrdi da ga mnogi ispituju što mu se događa s licem. Bojim se da bi mogao pasti u veliku depresiju zbog toga. možete li dati savjet što da uradi?

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana Valentina, prije svega bih preporučio pregled dermatologa da se vidi da li doista postoje objektivni problemi sa kožom lica. Jednom kada se ustanovi pravi uzrok ovakvoga stanja, jednostavnije, lakše i brže će se doći i do terapije.
S poštovanjem, Dinko Tončić dr. med