Estetska kirurgija

stanje implantata

mimi63

Poštovani,
prije 4 godine sam istovremeno s potpunom mastektomijom dobila i imlplantat čije stanje redovno kontroliram MR i UZV, pri čemu nije otkriveno "curenje". Na posljednjem UZV liječnica je napisala da se u jednom dijelu implantata vidi lamelarna slobodna tekućina. Da li to znači da dolazi do rekacije implantata s tkivom ili nešto drugo? Hvala na odgovoru.

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, s obzirom da nisam upućen u Vaš konkretan slučaj tj. imam puno premalo informacija nebi bilo korektno da iznosim stručno mišljenje. Najbolje bi bilo da se posavjetujete sa doktoricom koja Vam je radila ultrazvuk te sa kirurgom koji je radio rekonstrukciju!