Estetska kirurgija

Staracke pjege

mcs

Postovani,

molim Vas da mi savjetujete koji je najucinkovitiji postupak za uklanjanje starackih pjega s podrucja saka. Takodjer, koju ustanovu u Zagrebu preporucujete i koje su cijene samog postupka.

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovani, s obzirom da se radi o dermatološkom problemu, savjetovao bih da prije svega potražite mišljenje specijaliste dermatologa, koji će Vam zasigurno dati najkompetentniji odgovor .