Estetska kirurgija

stidne usne - dodatno pitanje

luckasta

poštovani,
molila bih vas da mi kažete da li na tim unutarnjim stidnim usnama su završeci živaca i da li je pametno se upuštati u skraćivanje. ako je molila bih vas da mi kažete gdje je to i kod koga najbolje učiniti i kakva je procedura. također me zanima i cijena. hvala još jednom

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, radi se o manjem kirurškom zahvatu prilikom kojega nema realne opasnosti da se oštete živčani završeci, koji su koncentrirani u području clitorisa, a ne u području malih usana. Oporavak nakon ovog zahvata traje od 10 -14 dana, nakon čega se pacijentice u potpunosti mogu vratiti svojim privatnim i poslovnim obvezama.
Sa ovim zahvatom u okviru naše Poliklinike imamo veliko iskustvo, a cijena istoga se kreće od 7500 do 8250 kuna, ovisno o načinu plaćanja . U vezi dodatnih informacija možete nam se obratiti i direktno na mail info@toncic.net ili na broj telefona 014618888 .