Estetska kirurgija

Vršak nosa

silent girl

Poštovani,
jedino što mi se ne sviđa na mom nosu mala je kvržica na njegovom vršku. Zanima me kolika je cijena operacije samo vrška nosa? (ako takav zahvat uopće izvodite) Unaprijed zahvaljujem

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, korekcija nosa se može ograničiti samo na vršak nosa. Ovisno o samoj deformaciji vrška koja se želi korigirati, koristimo zatvorenu ili tzv. otvorenu tehniku estetske korekcije nosa. Cijena ovakvog zavata se u okviru naše poliklinike kreće od 10000 do 12000 kuna, ovisno specifičnosti samog zahvata.