Estetska kirurgija

veča-manja

ANAMIA

Poštovani,imla sam dva poroda do sada,prvi put sam dojila samo dva tjedna,
a drugi put tri mjeseca,grudi mi "vise",mlitave su,a lijeva dojka je veča od desne,
što se primjeti dok nosim pripijenu majicu,a i grudnjak je problem,jer mi smeta kada
malo zategnem lijevu stranu.Pa vas molim da mi kažete može li se to ikako ispraviti,
a da se ne radi nikakav zahvat? Hvala

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, u tome i je poanta estetske kirurgije dojke, jer se, na žalost, nikakvim drugim tretmanima ne može postići prihvatljiv volumen te prirodan izgled i položaj dojke. Kada bi to bilo moguće, nijedna žena si zasigurno nebi uljepšavala dojke kirurškim putem.
Ipak, prije svega je bitno znati koliko je točno prošlo od prestanka dojenja, jer ako je to kraće vrijeme, tada će se situacija još ponešto i mijenjati.