Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Bolest noktiju kod deteta

BiljaAna

Moje dete ima zadebljale nokte,sa nekim sitnim(tackastim)udubljenjima,hrapavi su,smezurani.
Doktor nam je dao neku kremu da maze,ali nije bas optimistican i rekao nam je da je moguce da takvi ostanu zauvek posto nismo dosli na vreme(ja nisam mislila da je nesto ozbiljno,svi su mi pricali da joj verovatno fali neki vitamin i da su joj zato takvi nokti).sad
Moze li neko da mi kaze nesto vise o tome,da mi da neki savet posto sam ocajna,nemoguce da mi dete,devojcica od 6 godina,zauvek ima tako ruzne nokte.
Postavila bih i slike kako bi bolje videli o cemu je rec.
Unapred hvala.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vama sam odgovorio na forumu dermatologija.