Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

ISPRIŠTANO LICE

mdevi13

IMAM 14. GODINA I LICE MI JE BILO ČISTO DO SVE PRIJE TJEDAN DANA. PRIJE TJEDAN DANA POJAVILI SU MI SE MALI PRIŠTI (AKNE) I VELIKI(ČIRNI). PRIJE PAR MJESECI SAM DOBILA MITESERE I KORISTIM GARNIER PURE 3 U 1. MOŽETE LI MI PREPORUČITI ŠTO DA SE RJEŠIM TIH PRIŠTEVA JER MI DIŽU ŽIVCE I SAMO MI SMETAJU.

Dinko Kaliterna, dr. med.

Treba pregled za propisivanje terapije uz redovita čišćenja. Od jela ne jesti šećer, mlijeko i prženo.