Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

ožiljci

Sonia_mi

poštovani,
na rukama imam ožiljke stare desetak godina, nastali oštrim predmetima i dosta su vidljivi i s time mi smetaju i ometaju me u normalnom životu, jako su ružni.
ožiljci su bijele boje i lagano uzdignuti od kože.
prije par godina sam koristila kremu za ožiljke (ne mogu se sjetiti imena) ali nije bilo nikakvog vidljivog pomaka.
zanima me kako i na koji način se ti ožiljci mogu ukloniti, ublažiti...
kome se obratiti?
koje proizvode eventualno preporučate??

zahvaljujem

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Za tip ožiljaka kakav Vi imate (nastali oštim predmetom), kreme niti lokalni pripravci nisu učinkoviti. Mislim da bi se trebali obratiti plastičnom kirurgu.