Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Kavitacija

v_1985

Poštovani,

išla bih na tretmane kavitacije, ali želim biti sigurna da ona ne utječe štetno na zdravlje. Možete li objasniti postupak, njezino djelovanje i da li je štetna za zdravlje? Moj problem su obješena koža na trbuhu i bedrima i pojedine kritične masne točke.

Lijep pozdrav

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Kavitacije nije u djelokrugu rada dermatologa. Postavite pitanje na forumu estetske kirurgije.