Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

ožiljak na licu i contractubex

arhedina

Poštovani,

Imam ožiljak na licu star sada mjesec dana, nakon što su mi skinuti šavovi preporučena mi je contractubex krema, isto tako prepisano mi je da ju mažem dva puta dnevno dva tjedna, ne želim ulaziti u stručnost doktora koji mi je to prepisao no po iskustvima drugih ljudi čula sam da se ova krema koristi puno duže, zanima me vaše mišljenje...ovaj ožiljak nastao je od ugriza psa, dug je 4 cm i tanak kao crta...da li mislite da bi bilo dobro da nastavim mazati ožiljak, i kako ocijeniti kada stati s mazanjem?

Zahvaljujem na odgovoru

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Contractubex treba mazati barem 2-3 mjeseca, a niti duže mazanje neće škoditi.