Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

ljustenje usne

princozana

Poštovani doktore,neznam jeli tema na mjestu

Imam problem s ljustenjem usnana vec par mjeseci,kozu skinem nekad do krvi. 2 dana sve ok bude dok treci dan moram guliti kozu s usana,jer sama se otkida. koristio sam razna maziva,melem,labela,ma svasta ali cini mi se da je jos gore od njih. popio sam 2 paketa b.complexa,ali necini se bolje. kod dermatologa nisam bio jer u mom gradu dolazi iz drugog grada i skupa je uzasno. jel ovo neka bolest,preporucate neku kremu?
Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno se ne radi o nekoj bolesti, već samo o suhoći sluznice. Za to je nema drugog rješenja, već mazati neutralne kreme i stickove za usne.