Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Oziljak

Piaf

Poštovani!
Imam pirs na obrazu i odlucila sam ga skinuti. Pretpostavljam da ce mi ostati oziljak pa me zanima postoji li ucinkovit preparat koji ce mi omoguciti da oziljak bude sto manji ili da cak u potpunosti nestane te kada mogu poceti koristiti preparat i koliko dugo?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Manji ili veći ožiljak će Vam ostati. Možete mazati Contractubex gel i to od kada skinete piercing. Ima ga smisla koristiti 2-3 mjeseca i to 2 puta dnevno.

Piaf

Hvala Vam na savjetu. Međutim, malo sam se informirala o contratubeuxu i saznala da se smije koristiti tek kad rana zacijeli. Molim Vas da mi poblize objasnite kako je to kod piercinga.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pretpostavljam da veće rane neće biti (možda uoće neće biti). Ako je nemate, možete početi odmah s mazanjem. Pobliže Vam ne mogu bez točnog uvida u ožiljak reći kako će to biti kod Vas.