Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

naevus giganteus

majanadia1

postovani,

uspostavljena je diagnoza naevus giganteus pigmentosus reg.abdominis 1.dex.radi se o jedomjesecnoj bebi.da li je moguce uklanjanje tog mladeza i kom razdoblju djeteta je bnajbolje uraditi zahvat.unaprijed hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Uklanjanje takvog madeža nije jednostavno, niti je uvijek moguće. Obično je potrebno više zahvata. Potrebna je opća anestezija. Sve informacije može Vam dati jedino dječji kirurg na pregledu.