Nefrologija

molim Vas da mi pomognete

NeVeNa

molim Vas da mi pomognete...
moj prijatelj ima problema sa bubrezima...bubrezi ga bole samo kad takne to mjesto.On vec duze vreme uzima ecstazy tako da ne zeli ici doktoru da mu nebi nasli nesto u krvi.Molim Vas da mi kazete kako bi mogao da se lijeci a da ne ide doktoru.Sta god treba nacu mu samo mi recite sta .
Unapred zahvalna NeVeNa

prof. dr. Petar Kes

Upit:?
Poštovana, podaci o mogućoj bolesti Vašeg prijatelja vrlo su općeniti. Temeljno pravilo u liječenju je pregled bolesnika - u tom pogledu ništa se nije promijenilo niti u vrijeme elektronskih medija. Preporuka: javiti se liječniku i iskreno iznijeti tegobe.
S poštovanjem,
Prof.dr.Petar Kes