Nefrologija

Pitanje!

Mia

Molim za odgovor,prilikom mokrenja urin je malo pjenusast,kao pjenkasti baloncici,nema nikakvih drugih smetnji,na sta to ukazuje??

prof.dr.sc. Petar Kes

Poštovana, ne radi se o smetnjama već o normalnom nalazu. S poštovanjem, prof.dr. Petar Kes

miro

koliko puta na tjedan se mora na dijalizu, te koji faktori utjecu na broj dana u tjednu.