Nefrologija

prostatoliti

renato

Poštovani,

molio bih Vaš savjet vezan uz liječenje prostatolita nebakterijskog nastanka!

Naime, izvršio sam pretrage, te nema nikakvih bakterijskih uzročnika.

S obzirom da imam 30 godina, da li uopće postoji mogućnost "izlječenja". Ne osjećam bolove, već nelagodu i manje smetnje kod mokrenja.

prof.dr.sc. Petar Kes

Poštovani, odgovor na ovo pitanje mogao bi pokušati dati (iako teško) urolog (ili tragati za infekcijom jer bakterije nisu jedini uzročnici upale prostate). S poštovanjem, prof.dr. Petar Kes