Nefrologija

pitanje liječniku

MARKO

imam 21 god. prije mjesec dana počeo sam osjećati bolove u predjelu bubrega i mokraćnog mjehura. išao sam na pregled i imao sam malu upalicu na prostati. liječnik je rekao da nije potrebno uzimati nikakve lijekove da će to proći. rekao je da nema kamenaca ali mene i dalje bocka u predjelu bubrega. nisam vadio krv ni mokraću a u liječnika sam pošao jer sam osjetio zatezanje u l. testisu. dali su potrebne daljnje pretrage? jel može biti što opasno i što preporučujete.
ZAHVALJUJEM

prof.dr.sc. Petar Kes

Poštovani, mišljenja sam da je mnogo lakše izliječiti "upalicu" prostate nego kasnije upalu prostate, a posebno kroničnu upalu prostate. Preporučam pregled urologa koji će odrediti potrebne dodatne pretrage. S poštovanjem, prof.dr. Petar Kes