Nefrologija

reflux

ivan

Bok !
Moj sin je po izlasku iz rodilišta nakon 7 dana 8. dan smo primjetili da ima temperaturu.Odmah smo ga odvezli na hitnu i primljen je u bolnicu. Otkrili su da ima urinarni infekt a do veceri su otkrili da je dobio meningitis u kombinaciji sa sepsom.nakon tjedan dana ljecena otkriveno je suzenje u mokračnom kanalu reflux.mokraca mu se vracala u bubreg i zarazila krv i to sve otislo na mozak. Sad je pred izlazom iz bolnice doktori su rekli da ima 3 i 4 stupanj refluksa.
Oni su mi rekli da se moze nastavit ljecit na šalati klaiceva ili vinogradska. Neznam kom da se javim jako sam zabrinut jer to treba kvalitetno rijesit a i moze mu se ponovit meningitis i sepsa.
Molim Vas da me sto je moguce bolje izvijestite o nastavku njegovog ljecena.
Unaprijed hvala.

prof. dr. sc. Petar Kes

Poštovani, ako vaš sin ima refluks mokraće III/IV stupanj mislim da je jedno od najboljih rješenja da se obratite za pomoć prof.dr.sc. D. Batinić - Odjel za nefrologiju, Klinika za pedijatriju Šalata.
S poštovanjem, prof.dr.sc. Petar Kes