Nefrologija

stalni cistitisi

Desire

Imam opetovane upale mjehura. Napravila sam sve pretrage, od mikcione urografije do UTZ. Nalazi su bili uredni. Upale se najčešće javljaju kad mi se smoće noge. U zadnjem nalazu urina bilo je puno bjelančevina, krvi, leukocita i bakterija. Počela sam piti Nolicin 2 X 1 tabletu ali mi nije pomoglo. Nakon toga sam dobila Novocef, sada pijem Sinersul 1 tbl. navečer. Što mi je još činiti?

prof.dr.sc. Petar Kes

Štovana, vjerovatno postoji sklonost infekciji i/ili infekcija nije do kraja izliječena te se ponavlja. Obratite se internisti-nefrologu, izložite tegobe i zatražite da Vas savjetuje. Pretpostavljam da će napraviti još neke dodatne pretrage. Sa štovanjem, prof.dr.Petar Kes