Nefrologija

transplatacija bubrega

ana

Postovani,
molim vas da mi sto opsirnije objasnite pripremu i postupak, te oporavak kod transplatacije bubrega, bolesniku koji boluje od dijabetesa te mu je uslijed toga doslo do zatajenja bubrega.
Hvala.

prof.dr.sc. Petar Kes

Poštovana,
ono što tražite od mene ipak je mnogo bolje i neposrednije obaviti u razgovoru s liječnikom koji Vas liječi. Vaš liječnik zna sve o Vama i Vašoj bolesti bubrega, pridruženim bolestima, tipu šećerne bolesti koju imate, kao i njezinim komplikacijama. S poštovanjem, prof.dr. Petar Kes