Nefrologija

TUMOR BUBREGA !

Lucia-

Poštovani, moj suprug je u nazad tri dana primjetio krv u mokraći, sljedeća dva dana načinjen je ultrazvuk i CT bubrega. Radi se o tumoru. Zanima me da li i u slučaju bubrega postoje dobroćudni i zloćudni tumori ? Kakav je tijek postoperativnih obveza ? Radi se o tumoru koji nije probio opnu zbog toga me zanima koliko hitno se treba prijaviti za operativni zahvat (sutra je neradni dan ). Hvala na svakom savjetu ! Lucia

prof.dr.sc. Petar Kes

Poštovana, obzirom da sam suviše kasno otvorio poruku s pravom pretpostavljam da ste već dobili sve informacije od urologa koji je operirao Vašg nuža. Želim uspješan oporavak. S poštovanjem, prof.dr. Petar Kes