Pulmologija

savjet

Angelika

Štovani,

već duže vremena imam simptome slabosti i malaksalosti, nedostatka zraka, sa vrtoglavicama, to sam prije vezala na problem sa leđima međutim primjetila sam da se simptomi povećavaju kad je jako toplo, gdije nema zraka, te sam osjetila aritmije srca, znojenje, teško podnošenje većih napora poput aerobik...
Imam 30 god , normalnu kilažu, dodatno sam obavila gin. pregled, štitnjaču, krv sve je granicama normale.
Molim za savjet ako je vezano na srce ili pluća kojepretrage da napravim.

Unaprijed zahvaljujem !

PS. Očajna sam

doc. dr. Neven Tudorić

Prema oskudnom opisu tegoba teško je reći o čemu se radi. Bolest dišnog sustava ne čini se osobito vjerojatnom. Smetnje bi mogle biti uzrokovane niskim krvnim tlakom. Posavjetujte se sa svojim liječnikom obiteljske medicine.