Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Smeđe fleke između zuba

Jele0901

Pozdrav, ispričavam se kao prvo ako postoji takva tema već. No ja je ne nalazim.
Ovako, imam između prednjih zuba gornjih sjekutića smeđe kao fleke, između baš zuba. Inače su stavljene bijele plombe. Da li treba zamjena plombi pošto je prošlo par godina već ili pjeskarenje ili nešto treće? Četkanjem ne mogu to ukloniti. Inače sam pušač...

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

ovako zbilja ne mogu utvrditi o čemu se radi. bila bi mi potrebna bar fotografija za početak.