Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Cijena doplate za parcijalnu i pomicnu protezu

mosorka

Tko ce mi pomoci sa podatkom,koliko treba nadoplatiti za parcijalnu i pomicnu protezu,ako rad izvodi zubar koji ima ugovor sa hzzo-m.

Dr. sc. Davor Illeš, dr. med. dent.

Cijena doplate ovisi o vrsti proteze, sredstvima kojima je ona "pričvršćena za zube" i materijala od kojeg je izrađena. Pošto na osnovu Vašeg pitanja nemam podatke o ni jednom ne mogu Vam dati čak ni procjenu. Za upite takve vrste najbolje bi bilo da se obratite Hrvatskom Zavodu za zdrastveno osiguranje.