Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

krivi zub

Marija3

Poštovani,

Lijepo bi Vas zamolila da mi odgovorite na moj upit.
Imam 23 godine, zdrave i ravne zube,sve osim gornje jedinice koja prelazi preko dvojke,te se polako počela kvarit.

Zanima me bi li se to moglo riješiti nekim zahvatom,zubnim implantom ili nešto slično.Ne bi mi smetalo nosit fiksni aparatić,ali pošto su mi ostali zubi ravni
neznam ima li smisla ga nosit 3-4 godine.

Hvala unaprijed!

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Poštovana
ukoliko imate samo problem lošepostavljene fronte terapije niti mora trajati godinama niti mora uključivati sve zube stoga pronađite ortodonta koji će Vam u kratkom pregledu reći koji je Vaš put do ravnih zubahappy