Bolesti štitne žlijezde

dijete i štitna

suncica

Štovani moj sin ima 6 god ., rađeni su mu nalazi i između ostalog i hormoni štitnjače pa Vas molim za Vaše mišljenje
TSH je 4,38, T4---17,2, T3---6,87, Anti-Tg 1,84, Anti-TPO 5,09

Hvala !

Ante Škaro, dr. med.

Lijep pozdrav,

antitijela su mu negativna što je dobro i za sada isklučuje autoimunu bolest štitnjače. Kontrolirajte ponovno hormone za 6 mj. jer je nešto viši TSH vjerojatno zbog povećane potrebe za hormonima radi rasta i razvoja djeteta. Ali ako nešto primjetite u kliničkoj slici što je neobično može se povezati sa štitnom žlijezdom.
Možete mi se dodatno javiti sa upitima i na e-mail. ante.skaro@stitnjaca.com

dr Ante Škaro