Bolesti štitne žlijezde

Jako izražena adamova jabučica kod muškarca

hadnex

Imam 22 god muške srednje građe 185 cm visok i 74 kg ...i imam jako izraženu adamovu jabučicu na vratu htjeo bi znati zasto je to tako i kako da je smanjim bar za malo jel jako napadno izgleda! Hvala unaprijed!

Tomislav Novosel, dr. med.

Poštovani Hadnex,

Veličina adamove jabučice, tj. tireoidne hrskavice grkljana je determinirana sa više faktora. Smanjivanje veličine adamove jabučice nije standardna procedura. U svakom slučaju bih Vam preporučio pregled kod otorinolaringologa gdje će Vam na temelju pregleda liječnik objasniti mogućnosti.