Bolesti štitne žlijezde

Molim savjet

negoteti

Moji nalazi
UZV vrata
Desni lobus 15,1x11,9x41mm homogene građe bez fokalnih promjena
Lijevi lobus 15,7x10,9x39mm homogene građe

TSH- 1,30 norm 0,4-4,2
T3 - 2,3 norm. 1,2-3,1
T4 -108,8 norm. 70,0-165,0

hTgAt <20.0 norm <60
TPO-At <10 norm <20

Stalno imam osječaj knedle u grlu i s desne strane vrata(uz grkljan) mi se pojavljuje otok u obliku jajeta..koji nije stalno prisutan i nije bolan...Na UZV se ne vidi ...

Ante Škaro, dr. med.

Cijenjeni,

za sada možemo reći da su dobri nalazi štitnjače. Ako imate umora i neke druge simptome niže energetske razine uz osjećaj knedle u grlu bez obzira što su hormoni štitnjače u ref. vrijednostima može bit uzrokovano zbog pojačanog naprezanja štitnjače i pojačanih potreba. Uskladite dnevni ritam, pojačane psihofizičke napore odradite u jutarnjim satima, popodne ostavite više za rekreaciju. Ponovite nalaze TSH i fT4 za 2 mj. i javite mi se na e-mail: ante.skaro@stitnjaca.com

dr Ante Škaro