Bolesti štitne žlijezde

simptomi postoje, nalazi uredni

marundela

Nekoliko posljednjih tjedana osjećam "knedlu" pri gutanju sline, stalno sam promukla, osjećam pritisak u predjelu vrata.
Povećan mi je apetit a izrazito sam mršava. Imam i tahikardiju.
Hormoni štitnjače s u mi uredni. UZV- štitnjača uredne veličine i oblika, bez žarišnih promjena.Endokrinolog tvrdi da moje tegobe
nisu uzrokovane bolešću štitnjače.
Ne znam mogu li biti mirna ako su mi nalazi potpuno uredni ili da tražim drugo mišljenje, ili se pak javim na otorinu ili sl.
Unaprijed hvala na odgovoru.

Ante Škaro, dr. med.

Lijep pozdrav,

Bez obzira na nalaz hormona u ref. vrijednostima, ne znači da vaše tegobe nisu uzrokovane od strane štitnjače. Pošaljite mi točne vrijednosti svih hormona štitnjače te ću vam objasniti o čemu se radi.
Možete se slobodno s novim rezultatima javiti na e-mail: ante.skaro@stitnjaca.com

Dr Ante Škaro