Bolna menstruacija

Kontracepcija

anif

Bok,
Redovito imam spolni bez ikakvih problema,ali u zadnja 3 mjeseca pocinjem osjecati jaku bol u dubini vagine. Prije par mjeseci sam imala pojacan iscjedak bijele boje,jako gust i kremast,pomalo neugodnog mirisa koji je nakon nekog vremena nestao. Od tada postepeno pocinju bolovi prilikom spolnih odnosa,svaki put sve gore. Zanima me,ima li to kakve veze sa tim iscjedkom ili?

Hvala

Mario Ćurić, dr. med.

Poštovana: bol kod odnosa zahtijeva ginekološku obradu .Potrebno je učiniti ginekološki pregled papa test po potrebi ultrazvuk
jajnika i maternice .Kod sumnje na upalu u maloj zdjelici preporuča se učiniti cervikalne briseve. pojačan isjedak je jedan od
znakova upalnog procesa u rodnici i grliću naternice .