Kontracepcija

Abortus bez krvarenja

Jacapeki

Postovani doktore moj problem je sledeci.Pre 3 dana sam imala abortus posle intervencije sam krvarila 3 h medjutim sutra dan imala sam samo neki sekret zuckaste boje.Molim vas pomozite mi jakp sam uplasena

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mislim da nema razloga za brigu. Pretpostavljam da ste dobili preventivnu antibiotsku terapiju, pa je moguće da su u pitanju gljivice. Ukoliko bi se iscjedak pojačao, ili bi se pojavilo krvarenje ili bolovi javite se iječniku.

Jacapeki

Hvala vam puno.Dali je normano krvariri samo 3 sata nakon abortusa?

Jacapeki

Dali je normalna pojava krvariti posle intervencije krvariti 3 sata evo danas je vec 3 dan a krvarenje nemam uopste.Jedino krvarenje sam imala posle abortusa istog dana 3 sata

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće je da krvarenje traje tako kratko. To znači da je sadržaj materišta evakuiran u potpunosti.