Kontracepcija

Belara i Sulotrim

ididica123

Dobar dan. Prosli cetvrtak sam imala spolni odnos, a danas bih trebala poceti piti Sulotrim i sada me zanima kako on utjece na kontracepcijske pilule Belara? Moram li koristiti dodatnu zastitu i ima li utjecaja na taj prosli odnos od prije 5 dana?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, Sulotrim ne utječe na učinkovitost kontraceptiva. Dodatna zaštita nije potrebna.