Kontracepcija

Belara kontracepcija i odnosi tijekom menstruacije

Mila253

Poštovani,
unazad 3 godine redovito pijem kontracepcijske pilule Belara, 30.4. sam dobila menstruacija, a 1.5. sam imala odnos pri kojemu je prezervativ puknuo i dečko je ejakuirao u mene prvi puta. U prvih 12 sati sam uzela tabletu za dan poslije ( EllaOne) te me zanima postoji li mogućnost trudnoće?

Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da uzimate oralne kontraceptive ne postoji mogućnost trudnoće. Tableta za da poslije nije bila potrebna.