Kontracepcija

bolne bradavice

T83

Nakon 5 godina kontinuiranog korištenja Logest tbl, zadnju sam popila 26.03 i imala sam uobičajenu mjesečnicu. Od tada ne uzimam tablete, i prije par dana sam primjetila da me dosta bole bradavice, što mi nije bilo uobičajeno dok sam koristila tablete. Jeli moguće da je to zbog promjene hormona? (nisam imala odnos.)

Natalija Beljo, dr. med.

Da ,sada Vas ciklus ponovo dolazi pod utjecaj Vasih hormona.

Spavalica-G1

Postovani doktore,
Pijem tablete Axira 35 vec skoro dvije godine, jednom tjedno imam seksualne odnose sa deckom (bez prekida snosaja) i do sada je sve bilo u redu, ni jednu pilulu nisam zaboravila, imala sam pojavu meke stolice kroz ovaj mjesec no iskljucivo prije nego sto sam popila tabletu i tada sam nekoliko dana nakon toga izbjegavala seksualne odnose, ovaj mjesec sam zbog toga odlucila ne imati sedmodnevnu pauzu no nakon tusiranja primjetila sam da su mi bradavice uzasno bolne i iritirane, stoga sam sada u brizi da je doslo do trudnoce. Mislite da postoji sansa za trudnocu? Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće. Moguće da je to nuspojava tableta.