Kontracepcija

bruka

angelica

imam neredovite menstruacije,nekad mi kasni i po mjesec dana i razgovarala sam s frendicama i one su rekle da one imaju isti taj problem al da oni piju kontracepcijske tablete i da je sve ok.i rekle su mi da moram otići ginekologu,al bojim se mami reć jer baš i ne razgovaram s njom o mengi i tim stvarima,a i bruka me je...ne znam komu da idem i kome da se obratim za to....pomozite

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Draga Angelica, ne znam točno što je vaše pitanje? Svjesni ste da trebate ići ginekologu i da prije toga trebate razgovarati s mamom. Nema druge!