Kontracepcija

Diane-35 i Seretide

Ninna

Poštovani! Molim Vas da mi odgovorite na pitanje da li tablete Diane-35 imaju smanjeno djelovanje zbog uzimanja Seretida za liječenje astme? Redovito uzimam i Diane-35 i Seretide. Sa zaručnikom sam razgovarala o tome pa nas zanima da li svejedno moramo i dalje koristiti kondom? Puno Vam hvala!

doc. dr. sc. Branko Radaković

Uzimanje Seretida ne utječe na kontracepcijsku sigurnost Diane 35.